Strona startowa
               IMIENINY:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  Kontakt:  
 
Gmina Przemęt
ul. Jagiellońska 8
64-234 Przemęt
  065 549 60 71
  065 549 69 77
  [email protected]

 
 

 

 

 

 

 

 

 
 Przemęt na MTT Wrocław 20152015-03-04  

W trwających od 27 lutego do 1 marca br. Międzynarodowych Targach Turystycznych Wrocław 2015 Gmina Przemęt była promowana wyjątkowo intensywnie. Obok kolorowego stoiska, które przyciągnęło w tym roku szczególnie dużo odwiedzających, ziemię przemęcką promowały występy artystyczne Młodzieżowej Orkiestry Dętej oraz Grupy Mażoretek Vena, działające przy Gminnym Ośrodku Kultury w Przemęcie.

Jak zawsze kolorowe stoisko gminy Przemęt przyciągnęło sporo osób. Przemęt jest zresztą już znany z niekonwencjonalnego podejścia do targowej promocji. - Staramy się targi wykorzystywać nie tylko jako miejsce bezpośrednich spotkań z potencjalnymi turystami, ale także jako miejsce do zaistnienia w mediach – mówi M. Ratajczak. - Media lubią i potrzebują kolorowych obrazków i innego spojrzenia na temat, więc spełniamy tę potrzebę z obustronną oczywiście korzyścią.

W tym roku przemęckie stoisko odwiedzane było bardzo często także za sprawą konkursów jakie przygotowano dla odwiedzających. Każdego dnia osoby, które odpowiedziały na trzy proste pytania związane z gminą Przemęt brały udział w losowaniu atrakcyjnych gadżetów oraz trzech nagród głównych, którymi były pełne atrakcji weekendowe pobyty na ziemi przemęckiej. - Serdecznie dziękujemy fundatorom tych nagród – Gospodarstwu Agroturystycznemu „Stara Chata w Kowola” z Kluczewa, Ośrodkowi Wypoczynkowemu „Krokus” z Wielenia oraz Ośrodkowi Wypoczynkowemu „U Marcina” z Wielenia, którzy będą gościć u siebie zwycięzców konkursów – podkreśla M. Ratajczak. W sumie przez trzy dni udział w konkursie wzięło ponad 500 osób. Losowania okazały się szczęśliwe dla Pani Iwony, Pani Małgorzaty i Pana Macieja, którzy wygrali pobyty w naszej gminie.
Poza tym stoisko odwiedziły setki osób biorących udział w grze terenowej przygotowanej przez organizatorów targów. Na stoisku Przemętu należało wykonać jedno z zadań - wyłowić z basenu magnetyczne rybki, co zresztą było spora atrakcją szczególnie dla dzieci. - Wszystko to sprawiło, że przy naszym stoisku było chwilami naprawdę bardzo tłoczno – mówi M. Ratajczak. 

Najlepszym działaniem promocyjnym na tegorocznych targach okazał się jednak występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej i Grupy Mażoretek „Vena” z GOK-u w Przemęcie. Obie formacje zaprezentowały się na scenie w sobotę 28 lutego w dwóch blokach muzyczno-tanecznych. Zarówno orkiestra jak i młode tancerki zostały przyjęte bardzo dobrze, a ich występy zgromadziły tłumy. Po prezentacji wiele osób podchodziło do grup z gratulacjami. 

Na targach gminę Przemęt reprezentowali: Jolanta Flieger, Łukasz Wojciechowski, Krzysztof Kubacki i Maciej Ratajczak.

FOTORELACJA Z TARGÓW
<- powrót        
  POSZUKAJ NA STRONIE:  


 


 

 
Jest nas 14.056 osób
(31.12.2014)

 

 


Oddział Gminnego Związku
Ochotniczych Straży Pożarnych RP
w Przemęcie


Komenda Powiatowa Policji
w Wolsztynie

  

 

 


 liczba odwiedzin: 3020756      online: 1
Webmaster Mbest 2006